WWW.PETER.OSOBA.CZ

STRÁNKA JE MOMENTÁLNE "VO VÝSTAVBE" .





VITAJTE !

Vitajte na mojej stránke - stránke Petra Bátoryho.
Táto stránka je venovaná priateľom, známym a atď.

Verím, že sa tu budete cítiť fajn. Priebežne to tu budem doplňať, tak sa teším na Vaše milé návštevy.

Peter

- Bei Jing 2008


Program Slovákov na OH v Pekingu


Peking 9. augusta (TASR) - Podrobnejší rozpis súťaží Slovákov na OH v Pekingu (bude denne podľa vývoja aktualizovaný):


NEDEĽA 10. augusta


3.00-10.15 (9.00-16.15)

- športová streľba

trap muži kvalifikácia a finále (Filipovič, Varga) NEPOSTÚPILI DO ĎALŠIEHO DEJSTVA

4.00-5.28 (10.00-11.28)

- športová gymnastika

viacboj ženy kvalifikácia (Kováčová) -  NEPOSTÚPILA DO ĎALŠIEHO DEJSTVA


4.30-17.00 (10.30-14.30, 17.00-23.00)

- tenis

dvojhra muži 1. kolo
 
Thomaz Bellucci (Br.) - Dominik HRBATÝ (SR)  6:2, 4:6, 2:6, postupuje

dvojhra ženy 1. kolo

Daniela HANTUCHOVÁ (10-SR) - Ai Sugijamová (Jap.) 6:2, 7:5, postupuje
Dominika CIBULKOVÁ (16-SR) - Pauline Parmentierová (Fr.) 6:1, 7:5, postupuje

4.00-6.02 (10.00-12.02)

- plávanie

100 m mot. ženy semifinále (Moravcová)  NEPOSTÚPILA DO ĎALŠIEHO DEJSTVA

13.53 (19.53)

100 m znak muži rozplavby (Križko) SEMIFINÁLE - Nový Slovenský Rekord -> postupuje


12.30-16.30 (18.30-22.00)

- bedminton

dvojhra ženy 2. kolo (Sládeková) NEPOSTÚPILA DO ĎALŠIEHO DEJSTVA

PONDELOK 11. augusta

3.00-10.15 (9.00-16.15)

- športová streľba

trap ženy kvalifikácia a finále (Štefečeková) celkové II. miesto - prvá medaila pre SR - striebro

 
4.00-6.03 (10.00-12.03)

- plávanie

100 m znak muži semifinále (Križko) NEPOSTÚPIL DO ĎALŠIEHO DEJSTVA


4.30-8.30 (10.30-14.30, 17.00-23.00)

- tenis

štvorhra ženy 1. kolo

Daniela HANTUCHOVÁ, Janette HUSÁROVÁ - Zi Yan, Jie Ženg (8-Čína) 0:2 na sety, Slovenky  NEPOSTUPUJÚ DO ĎALŠIEHO DEJSTVA

7.00-13.00 (13.00-19.00)

- jachting

windsurfingové RX:S rozjazdy (Pollák) 29. miesto

9.00-12.42 (15.00-18.42)

- vodný slalom

9.00+10.52 (15.00 + 16.52)

C1 muži kvalifikácia (Martikán) POSTÚPIL DO ĎALŠIEHO DEJSTVA, kvalifikácia - 1.miesto

9.50+11.42 (15.50+17.42)

K1 muži kalifikácia (Cibák) POSTÚPIL DO ĎALŠIEHO DEJSTVA, kvalifikácia - 11. miesto


 

UTOROK 12. augusta

3.00-10.15 (9.00-16.15)

- športová streľba

Ľpi 60 muži kvalifikácia a finále (Kopp)
6. miesto

dvojitý trap muži kvalifikácia a finále (Filipovič) - nepostúpil z kvalifikácie

13.06 (19.06)

200 m mot. ženy rozplavby (Smolenová) - nepostúpila z rozplavieb

4.30-8.30 (10.30-14.30, 17.00-23.00)

- tenis

dvojhra muži 2. kolo (Hrbatý)  Black (USA) - Hrbatý (SR)  7:6 , 4:6 , 6:3 , Hrbatý nepostupuje do ďalšieho dejstva

dvojhra ženy 2. kolo (Hantuchová, Cibulková)
    Hantuchová - Wozniacká (Dan) - 1:6, 3:6, Hantuchová nepostupuje do ďalšieho dejstva
    Cibulková - Pironkovová   (Bul) -  6:2, 6:2, Cibulková postupuje do ďalšieho dejstva

7.00-13.00 (13.00-19.00)

- jachting

windsurfingové RX:S rozjazdy (Pollák) 28. miesto

9.00-12.10 (15.00-18.10)

- vodný slalom

C1 muži semifinále a finále (Martikán) - Zlato pre SR
K1 muži semifinále a finále (Cibák) - 12.miesto



 STREDA 13. augusta


12.45 (18.45)

100 m v.sp. ženy rozplavby (Moravcová) - nepostúpila z rozplavieb

9.00-11.45 (15.00-17.45)

- cyklistika

časovka jednotlivcov (Jurčo) - 29. miesto

9.00-12.32 (15.00-18.32)

- vodný slalom

9.00+10.42 (15.00+16.42)

C2 muži kvalifikácia (Hochschornerovci) - víťazi Kvalifikácie

9.42+11.22 (15.42+17.22)

K1 ženy kvalifikácia (Kaliská) - víťazka Kvalifikácie

10.00-16.00 (16.00-22.00)

- tenis

dvojhra ženy 3. kolo Cibulková(SR) -  Jankovičová (Srb) 5:7, 1:6 , Cibulková nepostupuje ďalej v turnaji



ŠTVRTOK 14. augusta

 
3.00-10.15 (9.00-16.15)

- športová streľba

skeet ženy kvalifikácia a finále (Barteková) - nepostupila z kvalifikácie - 8.miesto

ŠPu 3x20 ženy kval. a finále (Pešková) - nepostúpila z kvalifikácie  - 22. miesto

3.30-10.00 (9.30-16.00)

- zápasenie

kval. a vyraďovacie súboje gr. štýl do 84 kg (Bátky) - prehral v I. kole s Kubáncom Falcom

6.00-10.30 (12.00-16.30)

- džudo

kvalifikácia muži do 100 kg (Pálkovács) - prehral v I. kole s Argentínčanom Costom

7.00-13.00 (13.00-19.00)

- jachting

windsurfing RX:S rozjazdy (Pollák)

9.00-11.35 (15.00-17.35)

- vodný slalom

C2 semifinále a finále (Hochschornerovci) semifinále - 2,miesto, finále - ZLATO

K1 ženy semifinále a finále (Kaliská) semifinále - 1.miesto, finále - ZLATO




PIATOK 15. augusta

3.00-7.25 ( 9.00-13.25)

- atletika

guľa muži kvalifikácia (Haborák, Konopka) Haborák - obaja nepostúpili z kvalifikácie

kladivo muži kvalifikácia (Charfreitag) - kvalifikácia - 8.miesto a postupuje do finále

800 m ženy rozbehy (Klocová) - vo svojom rozbehu 3.miesto a postupuje do semifinále

13.00-17.20 (19.00-23.20)

trojskok ženy kvalifikácia (D.Velďáková) - nepostupila z kvalifikácie

3.00-9.00 ( 9.00-15.00)

- športová streľba

ĽM 60 ležmo muži kval. a finále (Gönci) - nepostúpil z kvalifikácie

4.00-8.00 (10.00-14.00)

- vzpieranie

do 85 kg muži B-skupina (Kutlík) - 4.miesto v B- Skupine


 

SOBOTA 16. augusta


3.00-7.10 (9.00-13.10)

- atletika

20 km chôdza muži (Tóth) - 26.miesto

13.00-16.40 (19.00-22.40)

800 m ženy semifinále (Klocová) 11.miesto -> nepostúpila do finále

7.00-13.00 (13.00-19.00)

- jachting

windsurfing RX:S rozjazdy (Pollák) 28.miesto


NEDEĽA 17. augusta


1.30-4.40 (7.30-10.40)

- atletika

kladivo muži finále (Charfreitag) 8.miesto

maratón žien (Tomasová) 67.miesto

3.00-8.20 (9.00-14.20)

- športová streľba

ĽM 3x40 muži kval. a finále (Gönci) nepostúpil z kvalifikácie

13.00-17.25 (19.00-23.25)

- atletika

výška mužov (Horák) nepostúpil z kvalifikácie

100 m prek. žien (Bobková) vo svojom rozbehu 8.miesto nepostupuje ďalej


PONDELOK 18. augusta

3.00-5.58 (9.00-11.58)

- atletika

kladivo ženy kvalifikácia (Hrašnová) postupila do finále z III.miesta

trojskok muži kvalifikácia (Vaľukevič) nepostupil z kvalifikácie

04.00-16.00 (10.00-22.00)

stolný tenis

ženy: súťaž jednotlivkýň stretnutia základnej časti /Ódorová/ postupuje

7.00-13.00 (13.00-19.00)

- jachting

windsurfing RX:S rozjazdy (Pollák)

9.30-11.44 (15.30-17.44)

- rýchlostná kanoistika

C1 1000 m muži rozjazdy (Ostrčil) postupuje do semifinále

K4 1000 m muži rozjazdy

(R.Riszdorfer, M.Riszdorfer, Vlček, Tarr) postupujú do finále

13.00-15.00 (19.00-21.00)

- vzpieranie

do 105 kg muži A-skupina (Tešovič) pre zranenie nenastúpil


UTOROK 19. augusta

3.00-5.30 (9.00-11.30)

- atletika

diaľka ženy kvalifikácia (J.Velďáková) nepostupila z kvalifikácie

4.00-6.35 (10.00-12.35)

- triatlon

súťaž mužov (Šimko) pre zranenie v plaveckej časti nedošiel do cieľa

9.30-12.12 (15.30-18.12)

- rýchlostná kanoistika

C1 500 m muži rozjazdy (Ostrčil) postupil do semifinále

K2 500 m ženy rozjazdy (Kmeťová, Kohlová)

12.00-16.00 (18.00-22.00) postupili do semifinále

- stolný tenis

dvojhra ženy 1. kolo (Ódorová) postupuje ďalej zvíťazila nad Maďarkou Lovasovou 4:2 na sety


 

STREDA 20. augusta


13.00-17.10 (19.00-23.10)

- atletika

800 m muži rozberhy (Repčík) nepostúpil z rozbehov

kladivo ženy finále (Hrašnová) -> 8. miesto

4.00-11.00 (10.00-17.00)

- stolný tenis

dvojhra ženy 2. kolo (Ódorová) -> prehrala s Amreričankou Gao Ťun 4:2 na sety

7.00-13.00 (13.00-19.00)

- jachting

windsurfing RX:S rozjazdy (Pollák) -> konečné 30. miesto

9.30-10.44 (15.30-16.44)

- rýchlostná kanoistika

C1 1000 m muži semifinále (Ostrčil) -> 2.miesto

K4 1000 m muži semifinále

(R.Riszdorfer, M.Riszdorfer, Vlček, Tarr) -> 1.miesto

 

ŠTVRTOK 21. augusta

3.00-7.06 (9.00-13.06)

- atletika

desaťboj mužov - 1. deň (Dizdarevič) B- finále
 
3.30-7.00 (9.30-13.00)

- zápasenie

kval.a vyraďovacie súboje voľný štýl muži do 120 kg

(Musuľbes) postupuje

10.00-13.50 (16.00-19.50)

zápasy o bodované umiestnenie voľný štýl do 120 kg

(Musuľbes) postupuje

9.30-11.12 (15.30-17.12)

- rýchlostná kanoistika

C1 500 m muži semifinále (Ostrčil) 7.miesto a do finále nepostupuje

K2 500 m ženy semifinále (Kmeťová, Kohlová) nepostupili do finale

PIATOK 22. augusta

1.30-10.00 (7.30-16.00)

- atletika

50 km chôdza muži (Korčok, Bátovský, Verkin) Bátovský 35.miesto, Verkin 47.miesto Korčok nedokončil pre zranenie

desaťboj mužov - 2. deň (Dizdarevič) - celkové 3.miesto

9.30-11.55 (15.30-17.55)

- rýchlostná kanoistika

K4 1000 m muži finále (R.Rizsdorfer, M.Riszdorfer, Vlček, Tarr) - celkové 2. miesto

SOBOTA 23. augusta

xxx
xxx

SR dosiahlo v medailovej bilancii 25. miesto, (ČR 24.miesto)

krajina              zlato                 striebro                   bronz
   ...                      ...                       ...                      ...
 ČR                      3                         3                      0
 SR                      3                         2                      1